Služby pre váš pokojný spánok

39414c_0274d314233940ac93f135c7d1aa49ed

Je dobré mať hlavu v oblakoch

Poznáte tú situáciu, keď chcete svojej rodine ukázať zábery z dovolenky, pozrieť si obľúbený film alebo pokračovať v práci na mimoriadne dôležitom projekte a príslušné dáta zrazu nejdú prečítať ? Ak nie, tak Vám gratulujeme. No Murphyho zákony platia vždy a všade  a Vy ste jednoducho  prišli o Vaše drahocenné dáta. Márne boli odporúčania odborníkov varovania odborníkov, že zálohovať, zálohovať, zálohovať …,  mne sa to nemôže stať, mám značkovú techniku od renomovaného výrobcu, zariadenie je ešte v záruke  a tu zrazu obávaný oznam “Disk failure”. Čo z toho, že som si naplánoval vytvorenie zálohy na budúci mesiac.  V tú chvíľu ste schopný obetovať čokoľvek  za to, aby ste mal svoje dáta k dispozícii .  Veď znovu začať pracovať na niekoľkomesačnom projekte, keď  tlačia termíny?  Alebo zábery detí, ako robia prvé krôčiky, ich prvá jazda na bycikli alebo na lyžiach? A či synove promócie, kde je celá rodina, ešte aj s tetou Jolankou?  To sú  neopakovateľné chvíle a udalosti a strata takýchto spomienok veľmi bolí.

No nemusíte ešte celkom zúfať. Až v 80 % takýchto prípadov je možná záchrana a obnova dát z porúchaných diskov. Len je treba vedieť, ako na to. V takejto situácii vieme pomôcť so záchranou dát (aj z jednoduchších viacdiskových dátových úložísk) a dokonca aj poradiť, ako takýmto situáciám predchádzať.

Alebo potrebujete zefektívniť náklady na prevádzku IT a zároveň nepoľaviť zo svojich nárokov ? Chcete zabezpečiť ochranu Vašich cenných údajov v súlade so svetovými štandardmi  a v súlade s platnými právnymi predpismi ? Tak ste tu tiež na správnej adrese. Aby ste nemuseli riešiť podobné situácie, máme pre Vás hľadané riešenia. Predstavte si napríklad, že sa Vám stratí Váš notebook s Vašimi firemnými dátami a aplikáciami. Dnes sa taký notebook oželieť dá, ale čo  jeho obsah? Jednoducho vezmete nový notebook, pripojíte sa k Vášmu cloudovému úložisku a všetky zálohované dáta a aplikácie si jednoducho stiahnete naspäť behom krátkeho času. A aby ste nemuseli riešiť situácie, ktoré  prácne riešili už mnohí pred Vami. Takéto riešenia sú dnes už pomerne bežné. Aj s takýmto riešením Vám vieme pomôcť a poradiť.

Obráťte sa s dôverou na nás, ako znelo v starej reklame: “poradíme, poslúžime“. Zachránime.

A pomôžeme.