Bezpečná komunikácia

Chodíte na preventívne zubné prehliadky aj keď vás zuby nebolia? Lebo viete, že keď vás začnú, tak bude neskoro a môže to byť drahé… a navyše sa nevyhnete bolesti

 

Podobne je to aj bezpečnosťou vašich dát… Ak ich nemáte dobre zabezpečené, môžete o ne prísť (pri poškodení disku, utopení notebooku, apod.) Toto (veľmi) zabolí, ale aspoň si môžete povedať, že sa nedostali do nepovolaných rúk.

Ale ak stratíte dáta (a často sú to dáta vašich klientov a obchodných partnerov) tak, že sa ešte navyše dostali do nepovolaných rúk, tak máte aj problém, lebo nastáva možnosť ich zneužitia. Podľa hodnoty týchto dát je tu riziko že stratíte reputáciu u svojich obchodných partnerov, že vás zažalujú o nemalé peniaze, že sa narušia vzťahy, uniknú patenty, zmluvy, apod. Niekedy jeden zlý klik, zlá emailová adresa alebo hacknutie a „nešťastie je hotové“. Podľa viacerých štúdií sa chyby v elektronickej komunikácii a zlé uloženie dát každoročne podpisuje pod obrovské škody, ktoré môžu ohroziť váš kľudný spánok. A pritom strata (alebo únik dát) na začiatku nebolí…

Nejeden človek, ktorému sa niečo s jeho dátami prihodilo teraz hovorí, keby som mal niečo, čo by vedelo moje dáta ochrániť a mal by som dnes pokoj.

Často počúvame ponosy typu, keď ja nikomu okrem seba neverím a nemôžem preto zveriť moje tajomstvá len tak niekomu…čo keď sa mi tam niekto dostane ?

Naše riešenie technicky vylučuje, aby sa administrátor dostal ku vašim dátam.

Je možné nastaviť rôzne stupne bezpečnosti, podľa vašich požiadaviek. Ale aj tá najnižšia nie je ľahko prekonateľná a je lepšia ako nič.

S naším riešením sa podarilo zachovať bezpečnosť bez nutnosti obetovania komfortu pri obsluhe.

A rozbeh je ľahký…a s nami ho zvládnete.

Bonus navyše: tieto dáta máte stále „so sebou“ a ľubovolnom zariadení…

Toto riešenie je vhodné pre jednotlivcov, ktorým nie je bezpečnosť ich dát ľahostajná, cez malé firmy až po veľké medzinárodné koncerny, ktoré chcú mať „všetko complaint“ a nič neponechať na náhodu.

Zamyslite sa, čí vám nečinnosť v tejto oblasti stojí za to.